Představujeme porotce fotosoutěže: Jarda Zaoral

Nejslavnější horolezci zdolávají nejvyšší hory všech kontinentů. Dobrodruh a fotograf Jarda vyzval 45 nejvyšších vrcholů Evropy. Pokořil je za 361 dní a vytvořil světový rekord, kterým by měl být zapsán do Guinessovi knihy rekordů.

Ale nebylo to jen tak, Jarda musel několikrát vystoupit ze své komfortní zóny a posunout své limity. Odměnou mu byly nezapomenutelné zážitky a úchvatné scenérie z vrcholků hor, které samozřejmě jako správný fotograf zvěčnil i pro ostatní. Celý jeho příběh včetně dechberoucích fotografií naleznete v knize Koruna Evropy tady. Publikace je doplněna i o tipy slavných českých horolezců jako jsou Radek Jaroš, Renata Chlumská nebo Adam Ondra.

 

 

My máme velkou radost, že Jarda věnoval dva výtisky i do naší soutěže. Takže budoucí výherci soutěže, máte se na co těšit 😊

Chcete vědět, v jakém státě mají nejlepší vrcholové pivo? Jak se stoupá na horu se smetákem? Nebo jak se vypořádat s medvědem? Tohle Jarda prozradil nejen v knize, ale i v rozhovoru pro DVTV. Rozhodně doporučujeme zkouknout tady.

 

Komentáře