SLADOVNA Apartments

Pro tři nejlepší fotografie ve 4.ročníku YOlo Awards čeká mimo jiné výhra v podobě poukazu do SLADOVNA Apartments. Tyhle apartmány v centru Olomouce nejsou jen tak ledajaké. SLADOVNA Apartments nabízí moderní tzv. smart ubytování, což je naprostá novinka v segmentu ubytování.

O co tedy jde? Ve SLADOVNA Apartments nemusíte řešit žádnou recepci, ba dokonce ani nemusíte přijít s nikým do styku. Koncept funguje tak, že každému hostovi je v den příjezdu na ubytování vygenerován číselný kód, který slouží jako přístup ke všem potřebným dveřím během celého pobytu. Před příjezdem je pouze nutné provést online check-in. Je jedno, jestli ho uděláte dopředu z pohodlí domova, cestou nebo přímo před příchodem k apartmánu. Jediné, co k rezervaci a přístupu potřebujete je online aplikace MY ALFRED. Jak Vám to zní? Tak trochu výlet do budoucnosti, že? 😊

A teď se pojďte podívat dovnitř na virtuální prohlídku samotných apartmánů. V objektu se jich nachází celkem dvacet. Všechny jsou o velikosti 1+kk nebo 2+kk a samozřejmostí je jejich kompletní moderní vybavení jako v hotelu.

 

 

V každém apartmánu také naleznete uměleckou tapetu, která je zároveň logem SLADOVNA Apartments. Tapeta symbolizuje propojení dvou světů, muže a ženy, a tvoří designový prvek, který utváří elegantní atmosféru celého apartmánu. Její design je inspirován komíny od bývalého měšťanského pivovaru a sladoven, které se v tomto prostoru dříve nacházely. Tyto komíny byly následně výtvarně propojeny písmenem „S“, doplněny o elegantní barvy a moderní design a jedinečné logo i tapeta byly na světě.

 

Tyto apartmány jsou vhodným ubytováním pro pobyt v Olomouci a jeho okolí jako pro rodiny s dětmi, tak pro korporátní klientelu, která tráví hodně svého pracovního života na cestách. Díky skvělé lokaci na Wolkerově ulice to budete mít blízko jak k historickým památkám, tak ke kancelářím v centru města, vyhlášeným restauracím, kavárnám nebo poklidným zeleným parkům.

Co myslíte, nebyl by dvoudenní výlet do historické Olomouce krásným dárkem k narozeninám nebo vánocům? Pro více informací nebo samotnou rezervaci pobytu navštivte stránky www.aptsladovna.cz. Nabízí i dárkové poukazy 😉

 

Komentáře