Zábavná virtuální realita

Zážitkovou agenturu Adrop.cz a jejich originální zážitkové dárky jsme představili v tomto článku. Dnes pro tebe máme přiblížení setu virtuální reality, jedné z bomba cen, která čeká na nejlepší fotografy YOlo Awards. 

O co vlastně jde? Jedná se o neskutečnou zábavu ve virtuálním prostředí, kterou si můžeš užít přímo ze svého domova.

Ve virtuálním světě můžeš být čímkoli, dělat cokoli a splnit si všechny tajné sny. Pouhým nasazením virtuálních brýlí se přeneseš do úplně jiného světa. Můžeš šplhat po kouzelných skalách ve Vietnamu, skočit si basejump, vyčistit oblast od nepřátel, vyřešit krimi případ a jako třešničku na dortu si vyzkoušet Matrix nebo namalovat uklidňující 3D obraz. Můžeš si zahrát Angry birds, SuperHot nebo celosvětově nejúspěšnější hru Beat Saber. Seznam všech her najdeš tady.

 

 

Set s virtuální realitou obsahuje vše, co bude potřeba k nastavení a zapojení virtuální reality. K zapnutí herního headsetu nejsou potřeba žádné zbytečné kabely ani složité připojování, vše je intuitivní a připraveno k okamžitému použití. Zvládne to tedy skutečně každý bez ohledu na věk nebo technologickou zdatnost.

 

 

Pokud chceš, aby se bavila celá rodina nebo parta kámošů, určitě propoj virtuální realitu s televizí. Stačí, když klasický HDMI kabel (který najdeš v setu) připojíš do televize. Na televizi se ti pak zobrazí návod, jak dál postupovat – jedná se o dva snadné kroky.

 

 

A jak se k virtuální realitě dostat? Stačí udělat objednávku na webu a v rezervačním procesu si vybrat termín, kdy ti má být virtuální realita doručena. Ano, kurýr ti set virtuální reality doveze až k tobě domů. Virtuální realita je doručována ve speciálním přepravním boxu kamkoli po celé ČR. Kurýr si pak u tebe zase celý set vyzvedne. Jednoduché, viď? 😊


Sada virtuální reality je ideálním řešením pro všechny příznivce zážitků budoucnosti. Zahraješ si?

Komentáře