Zoner Press

Stálým partnerem naší fotosoutěže YOlo Awards je vydavatelství knih Zoner Press. Toto vydavatelství není jen tak ledajaké. Na rozdíl od jiných vydavatelství se totiž Zoner Press specializuje na ty nejlepší knihy o focení, osobním rozvoji, volném času, kreslení a odborné literatuře. A my máme velkou radost, že na nejlepší fotografy YOlo Awards čekají poukazy na knihy dle vlastní volby v celkové hodnotě 4250Kč!

V předchozích letech jsme pro Vás zjistili, jaké knihy od Zoner Press jdou nejvíce na dračku, kolik stran má nejtlustší kniha nebo jaká celebrita toto vydavatelství poctila svou návštěvou. Celý článek tady . Dnes jsme paní Filipi, obchodní a marketingovou manažerku Zoner Press, vyzpovídali na téma „nejzajímavější tituly v nabídce Zoner Press“.

Květa Filipi: „Jako první bych vypíchla knihu To nevymyslíš od Kevina Harta. Jedná se o velmi silný a inspirující životní příběh tohoto pozoruhodného muže, který se narodil do rodiny plné drog a násilí. Díky své vůli a píli se však Kevin dokázal vymanit ze své společenské třídy a předurčení být flákačem na ulici a stal se z něj jeden z nejslavnějších komiků světa.“ Hart na turné vyprodává fotbalové stadiony a točí slavné filmy. Určitě ho znáte třeba z akční komedie Jumanji. Tato kniha navíc  perfektně pasuje k tématu letošního ročníko YOlo Awards – NO LIMITS. Více informací o této pozoruhodné knize se dozvíte třeba zde

 

A teď pozor. Paní Květa má pro nás naprostý knižní trhák „Druhá kniha bude největším hitem tohoto roku na českém knižním trhu. Jedná se o kontroverzní bestseller o Donaldu Trumpovi Příliš mnoho a nikdy dost, který bez obalu odkrývá temné rodinné vztahy a nejdůležitější události v životě člověka, jež je aktuálně nejmocnějším mužem světa.“ Kniha je napsána neteří Trumpa, Mary Trumpovou, která se nebála vylíčit veškeré vztahy a nemilosrdné chování tohoto muže v pravém světle. Tato jedinečná publikace bude k mání od 30. září například tady.

 

V neposlední řadě jsme paní Filipi poprosili o tip, jakou knihu ze světa fotografie by doporučila třeba právě vítězům naší soutěže. Není divu, že vybrala knihu o focení. Tedy dvě knihy, jednu přímo o focení a jednu, která s tím úzce souvisí. Jedná se o publikace Minimalistický fotograf a Ovládněte Instagram.

Minimalismus je možná ta správná cesta pro vás, kteří nejste se svými fotografiemi úplně spokojeni. Máte pocit, že vašim snímkům pořád něco chybí? Tato kniha je jedním takovým zastavením a hledáním vlastní cesty“, vysvětluje paní Filipi. Autor v této knize nabízí minimalismus jako jeden ze správných přístupů k fotografovaným objektům. Více o knize se můžete dovědět tady.

Instagram je fenomén dnešní doby. V knize Ovládněte Instagram najdete spoustu užitečných rad a tipů, které můžete v instagramovém světě využívat. Poradí vám například, jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici, světlo a na to, co přitahuje pozornost. Ukáže vám, jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat, ať už půjde o fotografování jídla, přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla, která sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to, jak fotografie upravuje anebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům. Zaujala? Zčekni to tady.

My moc děkujeme paní Květě Filipi za její skvělé tipy na nejzajímavější knihy. Pokud začínáte přemýšlet nad dárky k Vánocům, nějaký z titulů Zoner Press každého určitě potěší. A pokud chcete nějakou knížku pro sebe, není nic jednoduššího než se zapojit do fotosoutěže YOlo Awards a knížky vyhrát!

Komentáře